ВЕЛИКОБРИТАНІЯ ПЕРЕРОБЛЯТИМЕ ВИКОРИСТАНІ МЕДИЧНІ МАСКИ НА ВОДНЕВЕ ПАЛИВО
Уряд Великобританії виділив 47 000 фунтів стерлінгів ($62 752) на фінансування проекту вивчення технології перетворення небезпечних медичних відходів, що застосовуються при боротьбі з коронавірусом, на чисте водневе паливо, передає Ecotown.

Дослідники Університету Суонсі (Уельс, Великобританія) розробляють нову технологію – фотореформінг, яка дозволяє за допомогою сонячного світла перетворювати пластикові відходи на екологічно чисте водневе паливо. Під час цього процесу також знищуються віруси.

«Національна служба охорони здоров'я витрачає більше 700 мільйонів фунтів стерлінгів щорічно на утилізацію відходів. З моменту спалаху пандемії Covid-19 ми стали свідками глобального збільшення медичних відходів одноразового використання та засобів індивідуального захисту, що забруднюють навколишнє середовище. Застосування нашої технології для переробки всього 1% цих відходів дозволило б заощадити мільйони і одночасно зменшити забруднення», – сказав керівник проекту, старший викладач хімії Університету Суонсі Моріц Кюнель.

Нове дослідження базується на попередній роботі команди з генерування водню з відходів пластмас. До проекту також залучені експерти з епідеміології з Індійського інституту превентивної медицини та досліджень та Університету Тіруваллувара в Уельсі. Вони допомагають вивчити антивірусну активність фотокаталізаторів щодо різних патогенів, включаючи SARS-CoV-2, вірус, що викликає COVID-19.

Read more: http://bit.ly/303zKdI
Made on
Tilda